PARAGLIDING BAZAR, SECOND HAND výstroj

Obchod
     
 

Paragliding obchod

 
 

Sortiment je priebežne dopĺňaný

 
 

Padáky     Sedačky     Záložáky     Prilby     Doplnky     Prístroje     BAZÁR

 
     
 

Pomôžeme Vám pri výbere adekvátneho nového výstroja alebo poradíme pri kúpe použitých - second hand vecí !!!

 
 

FLYZONE paragliding je autorizovaným predajcom certifikovaných výrobkov týchto značiek :

 
     
    GRADIENT je jedna z vedúcich svetových paraglidingových firiem. Zaoberá sa vlastným vývojom a výrobou padákových klzákov využívaním najmodernejších konštrukčných prvkov, špičkových technológií a materiálov. Každý vyrobený padákový klzák podlieha prísnej výstupnej bezpečnostnej kontrole a je individuálne zalietaný.  
         
    KarpoFLY ponúka okrem širokého sortimentu postrojov (sedačiek) pre paragliding aj protektory, batohy, prilby, záložné padáky, kombinézy a iné paraglidingové doplnky. Všetky výrobky sú vyrobené z pevných a testovaných materiálov. Sú výsledkom dlhodobého vývoja a spĺňajú všetky bezpečnostné štandardy.  
         
    LUBIN Delta technology sa zaoberá vývojom a výrobou vybavenia, ochranných doplnkov a oblečenia pre paragliding. Všetky výrobky sú výsledkom dlhoročného vývoja a svojou kvalitou, bezpečnosťou a spracovaním sa radia medzi svetovú elitu.  
     
     
     
  Kompletné sortimenty výrobkov je možné vidieť na webových stránkach výrobcov.  
  Záujem o aktuálne ceny adresujte na flyzone@flyzone.sk.  
     
     

© Flyzone paragliding Klenovec

 

Paragliding škola  Paragliding  Paragliding kurzy  Termický kurz  Termíny kurzov  Aktuality  Tandem paragliding  Paragliding shop  Letové terény  Ubytovanie  Fotogaléria  Diskusia  Kontakt  Výsledkový servis  LAA SR  Paragliding bazár  Paragliding padáky  Paragliding postroje  Paragliding záložáky

 
 
 

mobil-portal.sk

Turistika ONLINE

[CNW:Counter]