PARAGLIDING BAZAR, SECOND HAND výstroj

Škola paraglidingu
     
 

Škola paraglidingu

 
     
  Profil  
 

Škola Flyzone paragliding sa zaoberá výcvikom pilotov paraglidingu a poskytuje ďalšie služby súvisiace s týmto športom. Pôsobí na juhu stredného Slovenska v obci Klenovec, využívajúc dlhoročné skúsenosti s paraglidingom a hlavne s aktívnym lietaním. Oblasť Klenovca je lokalita, ktorá má obrovský potenciál na pestovanie tohto športu a výborné podmienky na výučbu bezmotorového lietania na bezpečných terénoch. V komunite paraglidistov je dlhoročne považovaná za jednu z najlepších oblastí pre paragliding na Slovensku. Na stránkach školy Flyzone nájdete množstvo informácií o paraglidingu, o kurzoch, tandemových letoch a všeobecne o lietaní. Veríme, že si tu každý nájde to, čo ho zaujíma a tešíme sa na prípadné stretnutie s Vami pri voľnom lietaní niekde na kopci alebo na niektorom z kurzov.

 
     
  Inštruktori  
 

Paraglidingu sa všetci venujeme aktívne od 90-tych rokov. Odovzdáme Vám všetky skúsenosti z cross-country lietania doma a v zahraničí, zo súťažného lietania domácich a medzinárodných pretekov a veľa ďalších vecí čo budete schopní vstrebať počas kurzov a po nich, ak s nami ostanete v kontakte.

 
         
   
 

             

 
 

Peter Hrivnák

Ivan Kišš

Michal Čierny

 
  Inštruktor PK Inštruktor PK Inšpektor LAA SR  
     
  Výcvikové stredisko  
 

Flyzone paragliding je certifikované výcvikové stredisko Leteckej amatérskej asociácie SR. Licencia na prevádzku strediska je každoročne obnovovaná na základe splnených kritérií pre kvalifikovanosť personálu strediska a kvality materiálneho vybavenia pri výstroji. LAA SR je organizácia, ktorá na Slovensku zastrešuje športové lietanie na základe poverenia Leteckého úradu SR. Každému úspešnému absolventovi kurzu sa vystavuje pilotný preukaz s príslušnou kvalifikáciou, ktorý ho oprávňuje legálne lietať doma aj v zahraničí. Základný výcvik pozostáva z teoretickej a praktickej časti, ktoré sú podľa potreby rozložené do 6-7 dní. Pre účastníkov kurzu je najdôležitejší kontakt s padákom a osvojenie si správnej techniky používania. Z tohto dôvodu sa kladie veľký dôraz na čo najefektívnejšie využitie meteo podmienok, aby bolo možné stráviť čo najviac času pri praktickom lietaní.

 

 

 

 

 

© Flyzone paragliding Klenovec

 

Paragliding škola  Paragliding  Paragliding kurzy  Termický kurz  Termíny kurzov  Aktuality  Tandem paragliding  Paragliding shop  Letové terény  Ubytovanie  Fotogaléria  Diskusia  Kontakt  Výsledkový servis  LAA SR  Paragliding bazár  Paragliding padáky  Paragliding postroje  Paragliding záložáky

 
 
 

mobil-portal.sk

Turistika ONLINE

[CNW:Counter]