PARAGLIDING BAZAR, SECOND HAND výstroj

Tandem paragliding
     
 

Tandem paragliding

 
 

Tandem paragliding je let pilota a pasažiera na dvojmiestnom paraglidingovom klzáku. Na bezpečnosť letu dohliada inštruktor (pilot). Na pasažiera nie sú počas letu kladené žiadne požiadavky, len pohodlne sedí v sedačke a vezie sa. Termín letu sa dohodne vždy s pasažierom podľa počasia, ktoré je na zrealizovanie letu kľúčové.

 
     
 

Darčekový poukaz pre tandem paragliding

 
 

Darčekový poukaz pre tandem paragliding si môžte objednať tu.

 
     
     
 

             

 
     
     
 

Paragliding tandem Donovaly

 
 

Donovaly sú jedným z najfrekventovanejších miest pre tandem paragliding. Lanovka ktorá je v prevádzke v zime aj v lete dáva možnosť aj skupinám pasažierov lietať celý deň nakoľko tu  nie je časový problém dostať sa znova na štart. Štartovisko na Novej Holi je na pomedzí Veľkej Fatry a Nízkych Tatier takže výhľady počas letu sú naozaj nezabudnuteľné.

 
     
 

                                 

 
 

Cena:  € 65,-

 
     
 

Paragliding tandem Klenovec

 
 

Scenéria Klenovskej doliny a jej okolia je nádherná. O to viac keď ju človek vidí po prvý krát z vtáčej perspektívy. Najčastejšie miesto pre tandem paragliding je štartovisko Slopovo alebo Petošovo nad Klenovcom. V zimnom období je zas pre nás veľmi obľúbené miesto na lietanie lyžiarske stredisko Skorušina, ktoré sa nachádza na konci uzavretej doliny končiacej majestátnym Klenovským Veprom (1338 mnm).

 
     
 

              

 
 

Cena:  € 65,-

 
     
 

Paragliding tandem Chopok

 
 

Chopok - najnavštevovanejší vrchol Nízkych Tatier ponúka neopakovateľné scenérie tohto pohoria. Tandemový let na tomto mieste s prevýšením až 800 metrov je veľmi emotívnym zážitkom. Štartuje sa na severnej strane z vrchola Chopku a letíme na pristávačku Lúčky v Jasnej.

 
     
 

      

 
 

Cena:  € 100,-

 
     
 

Paragliding tandem Kráľova Hoľa

 
 

Kráľova Hoľa - dominanta východnej časti hrebeňa Nízkych Tatier ponúka neopakovateľný výhľad na Vysoké Tatry, Muránsku planinu a celý Horehron. Let s prevýšením viac ako 1000m do dediny Šumiac je nezabudnuteľným zážitkom.

 
     
 

             

 
 

Cena:  € 130,-

 
     
 

Paragliding tandem Krížna (s výšľapom)

 
 

Krížna - ikona Veľkej Fatry s dominantou Majerovej skaly týčiacou sa nad obcou Staré Hory. Kvôli obmedzenému prístupu musíme najprv pešo zdolať 700 výškových metrov. Zaslúženou odmenou je potom nádherný let.

 
     
 

             

 
 

Cena:  € 120,-

 
     
     
 

Zimný tandem paragliding

 
 

 

 
     

 

© Flyzone paragliding Klenovec

 

Paragliding škola  Paragliding  Paragliding kurzy  Termický kurz  Termíny kurzov  Aktuality  Tandem paragliding  Paragliding shop  Letové terény  Ubytovanie  Fotogaléria  Diskusia  Kontakt  Výsledkový servis  LAA SR  Paragliding bazár  Paragliding padáky  Paragliding postroje  Paragliding záložáky

 
 
 

mobil-portal.sk

Turistika ONLINE

[CNW:Counter]